Historia

Grafiką, budowaniem stron internetowych, szablonów allegro i programowaniem zajmujemy się od 2009 roku. Działalnością gospodarczą, obsługą klienta indywidualnego i korporacyjnego w innych branżach, nieco dłużej, bo już ponad 18 lat.

W kwietniu 2012 roku cztery osoby postanowiły bardziej zdecydowanie rozwijać się w kierunku, który nas najbardziej pasjonuje i tak powstała Agencja Kreatywna Asista.

Główny nurt

Dzisiaj głównym zakresem naszej działalności jest projektowanie stron www, najczęściej poprzedzone doradztwem w zakresie marketingu.

Podejmujemy się wykonania stron o dowolnym stopniu złożoności dla firm, osób prywatnych i instytucji publicznych. Przeprowadzamy cały proces od zarejestrowania adresu internetowego przez pomoc w doborze i konstrukcji tekstów, zdjęć i innej zawartości strony, aż po kampanie reklamowe w internecie i poza nim.

Co nas kręci

Mamy szczególną satysfakcję opracowując zlecenia kompleksowo, tzn. mogąc zaproponować naszym klientom obsługę od etapu wykreowania marki, poprzez opracowanie identyfikacji wizualnej, utworzenie strony internetowej, kończąc na przeprowadzeniu szerokiej kampanii reklamowej.

Szczególnie cieszymy się dostrzegając nowe trendy w tworzeniu stron www, grafice czy też sposobach promocji marki i gdy możemy to wszystko zastosować u naszych nowych czy już obsługiwanych klientów.

Satysfakcja

To, co robimy jest często dość wyczerpujące, ale zawsze daje dużo satysfakcji, szczególnie gdy widzimy efekty działania naszych usług i gdy przekłada się to na tzw. konwersję, a więc zwiększone obroty i sprzedaż u naszych Klientów.

Jak działamy

Najchętniej spotykamy się z Państwem bezpośrednio. Dzisiaj jednak mamy do dyspozycji szereg sposobów łączności zdalnej i nie przeszkadza nam, jeżeli nasz Klient mieszka daleko od nas, ważne aby był blisko internetu.

Od początku do końca realizacji zlecenia każdy nasz Klient ma swojego opiekuna, z którym omawia wszystkie aspekty zlecenia. Jeżeli sytuacja tego wymaga, możliwy jest kontakt z grafikiem, programistą, osobą opracowującą teksty czy też z fotografem.

Panel Klienta

Do Państwa dyspozycji oddajemy Panel Klienta, czyli indywidualne konto w serwisie Asista. Jest to rozwiązanie znakomicie ułatwiające nam kontakt z Państwem przy realizacji zleceń. W jednym miejscu obie strony mają dostęp do wszystkich roboczych materiałów i gotowych części zlecenia. Znajdą tam Państwo również informację o aktualnym stanie prac, nad Państwa zleceniem.

Asista kreatywna

Jeteśmy kreatywni.

Może nie jesteśmy najlepsi i najmądrzejsi na świecie, ale jesteśmy dobrzy i ciągle się rozwijamy. Lubimy i chcemy tworzyć. Określamy się jako zespół kreatywny.

Kreatywność najprościej można określić jako zdolność i chęć do tworzenia. Tworzenie ma sens wtedy, gdy powstaje coś nowego, dotąd niespotykanego. Tworzenie marki, wizerunku, grafiki i stron internetowych, a także rozwiązań marketingowych, to idealne pola do rozwoju kreatywności. W tych dziedzinach czujemy się najlepiej, chcemy pracować i rozwijać się dla naszych klientów. Dlatego Asista jest i będzie kreatywna.

W swojej pracy dla Państwa wykorzystamy cały nasz zapał i wszystkie nasze umiejętności. Chętnie również nauczymy się od Państwa czegoś nowego i zdobędziemy nowe doświadczenia.

Skorzystajmy razem.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół Asista